• טרי
חבלים חבלים ברשת נטו נטס גדר גדר, רשת בטיחות נדנדה לילדים, רשת מעקה מגרש משחקים, רשת חבלים לילדים חבלים סולם מדרגות מדרגות מרפסת נטו חבלים)

חבלים חבלים ברשת נטו נטס גדר גדר, רשת בטיחות נדנדה לילדים, רשת מעקה מגרש משחקים, רשת חבלים לילדים חבלים סולם מדרגות מדרגות מרפסת נטו חבלים)

ILS 0.67
סחורה
במלאי

-המוצרים שלנו הם יפים, מסוגננים, עמידים ומחיר סביר רשתות המגן שלנו יכולות לקשט את אזור המשחק של ילדכם ולהסוות את אזור הפנים. רשת ארוגה בניילון, משטח הרשת בעל כוח משיכה גדול, והמחט הכפולה היא רשת ארוגה ביד, מה שגורם לרשת להתנגדות השפעה חזקה. יש לנו גם רשתות חבלים אחרות שתוכלו להתאים אישית (קוטר חבל, גודל רשת, אורך * רוחב). גודל רשת בטיחות ילדים * קוטר חבל : 8 ס"מ * 4 מ"מ (3 אינץ ' * 0. ● שם מוצר : רשת הגנת מדרגות ● חומר : חבל ניילון ● רשת : 8 ס"מ ● קוטר חבל ניילון : 4 מ"מ ● הסוג השני של התקנת וו. רשת ארוגה בניילון, משטח הרשת בעל כוח משיכה גדול, והמחט הכפולה היא רשת ארוגה ביד, מה שגורם לרשת להתנגדות השפעה חזקה. ● אם יש לך דרישות בגודל אחרות, אנא צור איתנו קשר. מבנה הרשת חזק יותר, עמיד יותר בלבוש ובעל חיי שירות ארוכים יותר. זה יכול לשמש גם כרשת חתולים כדי למנוע נפילה של חיות מחמד קטנות. מגבלת עומס : 300 ק"ג / 661 פאונד. אנא רכוש בהתאם לרשת העיצוב הצבעונית שלך בצרכים שלך. זהו עוזר טוב להגן על בטיחותם של ילדים. המוצר עמיד וארוג. חיווט דיוק, ביצוע, אפייה וצביעה בטמפרטורה גבוהה, אנטי-קורוזיה, אטום למים, הגנה על שמש, לא קל לדיעון. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו. ניתן להשתמש בחבל נטו מתאים לכל מיני סצינות, מדרגות, מרפסות, גני ילדים, פארקי שעשועים, מתקנים ציבוריים וכו 'כדי להגן על בטיחות תינוקך. ניתן להשתמש בחבל נטו מתאים לכל מיני סצינות, מדרגות, מרפסות, גני ילדים, פארקי שעשועים, מתקנים ציבוריים וכו 'כדי להגן על בטיחות תינוקך.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים