• טרי
מגן מסך Puccy 3 Pack, התואם ל- Wuwasei Gydom Id205L 1.3 Smartwatch Watch Smart Watch Guard Film Guard ≠ לא מגני זכוכית מחוסמים)

מגן מסך Puccy 3 Pack, התואם ל- Wuwasei Gydom Id205L 1.3 Smartwatch Watch Smart Watch Guard Film Guard ≠ לא מגני זכוכית מחוסמים)

ILS 3.00
סחורה
במלאי

ללא אבק, ללא בועות, מתקנת סופר-סופר בקלות עניינים הזקוקים לתשומת לב : ① אנא אל תיגע במשטח הדבק או נגע בדברים אחרים. בעזרת דבק סיליקון שקל לרדת, עיבוד חסר אוויר מבטל בועות אוויר וספיחה מתרחשת באופן טבעי.אנא שימו לב שמגן המסך הוא סרט פלסטיק גמיש, לא זכוכית מחוסמת. אודות ההתקנה, מכיוון שהוא סרט TPU דק מאוד, החלקים הקרועים עשויים לקבל אבק, להשאיר טביעות אצבעות, קצוות תלתלים וכו ', אנא הקפד להיות בטוח שימו לב אם הסרט מאובק או לא, אם בכלל, השתמשו באבזור אבק כדי להסיר את האבק לפני ההתקנה. יש לו תכונות ריפוי עצמי מצוינות, עמיד בפני שריטות דקות על פני השטח, אם הוא נשרט לעומק מסוים. מאפייני ריפוי עצמי מאפשרים לסרט להתאושש משריטות קלות ולשמור על המסך החדש שלך חדש. חומר TPU עם משטח חלק, שמור לך על זיהוי טביעות אצבע רגיש ומהיר. אם יש אבק, אנא השתמש באבזור אבק כדי להסיר את האבק לפני ההתקנה. מגן על המכשיר שלך מפני קשיות קשה, שחיקה, שריטות, נזק כמו ירידה והתנגשות. סרט מעיל ריפוי עצמי עם יכולת ריפוי מצוינת וניתנות לעיצוב. למשטח יש ציפוי דוחה שמן עמיד בפני טביעות אצבע, כך שתוכלו למחוק אותו במהירות עם ניגוב קל. זה לא משפיע על תחושת המגע הדקה והרכה, על פעולת המגע והרגישות. קשיות 4 H יכולה להתנגד ביעילות לשריטות יומיות.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים