• טרי
סרט מגן על זכוכית פלסטיק Atfolix התואם ל- Canon Digital IXUS 1000 HS/PowerShot SD4500 הוא מגן זכוכית, מגן מסך זכוכית היברידית של 9H FX של פלסטיק היברידי FX של פלסטיק.

סרט מגן על זכוכית פלסטיק Atfolix התואם ל- Canon Digital IXUS 1000 HS/PowerShot SD4500 הוא מגן זכוכית, מגן מסך זכוכית היברידית של 9H FX של פלסטיק היברידי FX של פלסטיק.

ILS 1.67
סחורה
במלאי

אביזר@folix-מיוצר בגרמניה *** קל להתקנה : מגן זכוכית הזכוכית FX-Hybrid-זכוכית יש קשיחות דומה לזה של זכוכית אמיתית וניתן להתקין אותו בקלות וללא בועות דק סופר וסופר-סופר-סופר- התקן החדש בהגנה על המסך! עובי החומר הנמוך במיוחד של סרט ההגנה על זכוכית הפלסטיק מבטיח מבט אופטימלי- מרגיש את התצוגה שלך. הגנה מקסימאלית מפני שריטות (קשיות 9 שעות בלחץ כתיבה של 500 גרם) - סרט מגן מזכוכית פלסטיק זה מורכב מחומר דק במיוחד (כ- 0. הקשיות, גבוהה במיוחד לסרט מגן על מסך, כמעט ולא משאירה סיכוי לשריטות. הגנה מקסימום על המסך שלך : עשוי מחומרי היי-טק האחרונים, מגן מסך הזכוכית של הפלסטיק מספק הגנה מיטבית מפני שריטות ואילך. הגנה מקסימאלית מפני שריטות (קשיות 9 שעות בלחץ כתיבה של 500 גרם) - סרט מגן מזכוכית פלסטיק זה מורכב מחומר דק במיוחד (כ- 0. שכבת דבק סיליקון חזקה במיוחד - שריטות קיימות בתצוגה פשוט נעלמות.טוב יותר מזכוכית : בניגוד לזכוכית אמיתית או לזכוכית מחוסמת, מגן מסך הזכוכית של הזכוכית הזכוכית של ה- FX-Hybrid הוא בלתי ניתן לשבירה ונטול סד-מתאים לתואם לתואם ל- IXUS 1000 HS דיגיטלי של קאנון. אז מסך המגע שלך מגיב לקלט שלך כתצוגה לא מוגנת לחלוטין.2 מ"מ) וחומר עמיד. יחד עם העברת האור הגבוה של כמעט 98%, סרט ההגנה על הזכוכית הפלסטיק הזה הוא כמעט בלתי נראה. ההרכב הייחודי לחומר הזכוכית / פלסטיק של סרט ההגנה על הזכוכית הפלסטיק מספק את חדירות האור הגבוהה ביותר וציפוי אנטי אצבע אולופובי. קל להתקנה : הרכבה קלה של סרט ההגנה על זכוכית הפלסטיק - נקה את התצוגה, יישר את נייר הכסף וגימור. באמצעות חומרי סיליקון מיוחדים, סרט ההגנה על זכוכית הפלסטיק מבאס אוטומטית בתצוגה.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים