• טרי
קופסת בנטו של שלד שלד אנושי עם רצועה מתכווננת משודרגת, מיכל אוכל אטום דליפה לשימוש חוזר, BPA בחינם, רמות אופנה 2, המתאימות לפיקניקים של מחנה בית הספר למשרד.

קופסת בנטו של שלד שלד אנושי עם רצועה מתכווננת משודרגת, מיכל אוכל אטום דליפה לשימוש חוזר, BPA בחינם, רמות אופנה 2, המתאימות לפיקניקים של מחנה בית הספר למשרד.

ILS 29.99
סחורה
במלאי

ערבות שביעות רצון של 100 % - מיכלי הכנה עם תיק וסכו"ם ניתנים לשימוש חוזר ויש להם שירות של 30 יום בטוח ובריא : תיבת בנטו ארוחת צהריים זו מאמצת חומרים PP בדרגת מזון באיכות גבוהה (BPA בחינם) כדי להבטיח את הבטיחות הסטנדרטית הגבוהה ביותר. כמו כן, זה בטוח לשימוש במיקרוגל, מדיח כלים ומקפיא. זה כולל : סכין עץ, מזלג, כף, אביזרים מושלמים לנוחיותכם. ערבות שביעות רצון של 100 % - מיכלי הכנה עם תיק וסכו"ם ניתנים לשימוש חוזר ויש להם שירות של 30 יום.רצועה מתכווננת וקופסת אטום דליפה : תיבת ארוחת הצהריים הזו כוללת רצועה מתכווננת ואלסטית משודרגת לאחרונה עשויה מבד באיכות גבוהה כדי להחזיק את הקופסאות (או התיבה) ביציבות ובאופן הדוק. עיצוב מסוגנן ומעשי : קופסת ארוחת הצהריים הזו תמציתית בצבע (עץ יוקרתי), ומציגה תחושת עיצוב נהדרת, מאוד ייחודית ומסוגננת. הכינו שכבה אחת טעימה או השתמשו בה כמיכל סלט/כריך והפכו את השכבה השנייה למתוקה עם פירות או קינוח לארוחת הצהריים. זה לא ישוחרר גם לאחר שימוש ארוך זמן. בטוח ובריא : תיבת בנטו ארוחת צהריים זו מאמצת חומרים PP בדרגת מזון באיכות גבוהה (BPA בחינם) כדי להבטיח את הבטיחות הסטנדרטית הגבוהה ביותר. אתה אוהב את זה ממבט ראשון. נייד וקל לשימוש : אידיאלי לילדים וגם למבוגרים לקחת אוכל לבית הספר, למשרד, לטיול קצר, פיקניק או בכל מקום. קל מאוד לניקוי - לשטוף ביד או במדיח הכלים, שלד אנושי קופסת הצהריים למבוגרים בנטו היא ממש קלה לניקוי ולא תשמור על ריחות או כתמים ארוחה דקר כפולה שלב - השתמש בתיבות הבנטו בשכבה כפולה עם מחלקים מתכווננים להכנת מזון. ניתן להשתמש בביטחון.

מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים