- טרי
![אקו גברים של ביום4 בואה גור-טקס עמיד למים גולף נעל אקו גברים של ביום4 בואה גור-טקס עמיד למים גולף נעל](/private/folx/qazxsw_b/78570-אקו_גברים_של_ביום4_בואה_גור-טקס_עמיד_למים_גולף_נעל.jpg)
עבור יכולת נשימה של 360 מעלות ואיטום מים של 100% , בניית הסראונד של גור-טקס משולבת עם רשת הפליטה המאפשרת אוורור אוויר לכיוון כף הרגל. ההיברידית מעוצבת מעור אקו ביצועים וגרב רשת סופר נמתחת, והיא ממוקמת על סוליית האחיזה המתקדמת של אקו מטן ומופעלת על ידי טכנולוגיית תנועה טבעית של ביוםסקס. נוחות נושמת וביצועים חדשניים מעורבבים עם אסתטיקה עכשווית בסגנון נעלי ספורט באקו מ ' גולף ביו-אס-סי 4, הדור הבא של ביו-אס-סי קול פרו. אקו נוזלטופס טכנולוגיית נוחות ישירה לריפוד, ריבאונד וגמישות. מערכת ההתאמה של בואה מאפשרת התאמות פשוטות והפעלה וכיבוי קלים.מיוצר בארצות הברית או מיובא. סוליית גומי סינתטית. גור-טקס סראונד להגנה עמידה למים של 100% ויכולת נשימה של 360 מעלות. מערכת כושר בואה מתוכננת להתאמה ונוחות אידיאלית, שרוך מהיר והתאמה קלה. לאחיזה של אקו יש שלושה חלקים שונים המספקים משיכה, יציבות ותמיכה סיבובית לאורך הנדנדה. ביוםטכנולוגיית תנועה טבעית מקרבת אותך לקרקע ליציבות ושליטה.