• טרי
12 פאק דלת מגנטית תפס מגנט תפס מגנט - הטוב ביותר לדלתות ארונות, ארונות, מגירות ותריסים - ארון תפס מגנטי קל להתקנה

12 פאק דלת מגנטית תפס מגנט תפס מגנט - הטוב ביותר לדלתות ארונות, ארונות, מגירות ותריסים - ארון תפס מגנטי קל להתקנה

ILS 9.23
סחורה
במלאי

קבע היכן להתקין אותו, ליישר את החורים ואז הדק את הבורג בכיוון השעון עם מברג הפיליפס (+) שלך חבילה : 12 חתיכות 1. הכל עלינו - אז יש אפס סיכון לנסות את המוצר היום!. 100% לקוחות מאושרים - מרגישים בטוחים שתאהבו את המוצר שלנו, שנתן אתכם קשה. פשוט : תפיסות דלת מגנטיות ישמרו על דלתות הארון, הארונות והמגירות שלך והתריסים שלך במקום. מפרט : צבע : לבן + הכסף הר חור דיא. באותה צורה, תקן את צלחת המתכת עם הברגים המסופקים. בטוח : דרך אמינה לשמור על ארונות ודלתות משק הבית סגורות היטב. פשוט : תפיסות דלת מגנטיות ישמרו על דלתות הארון, הארונות והמגירות שלך והתריסים שלך במקום. בגלל מדידה ידנית, אנא אפשר הפרש של 1-2 מ"מ, תודה! 2. הכל עלינו - אז יש אפס סיכון לנסות את המוצר היום!.חבילה : 12 חתיכות 1. יישום נרחב : אידיאלי אטום חלודה ועמיד לשימוש בחדרי שינה, חדרי אמבטיה, מטבח וארונות. בטוח : דרך אמינה לשמור על ארונות ודלתות משק הבית סגורות היטב.7 אינץ 'מלכוד מגנטי עם 48 חתיכות ברגים חומר : ברזל. בגלל ההבדל בין התצוגה לאור, הצבע שונה במקצת.47 " / 45 x 12 מ"מ (l*w) חבילה כללה : 12 x תפוס לבן 12 x צלחות שביתה 48 x ברגי ראש של Dountersunk (שטוח) סימן. התמונות הדיגיטליות שלנו מדויקות ככל האפשר. ניתן למצוא את הממדים לסגירת דלת הארון המגנטי / תפס תריס מגנטי בתמונות. 100% לקוחות מאושרים - מרגישים בטוחים שתאהבו את המוצר שלנו, שנתן אתכם קשה.

מפרטים מפורטים

Color:
white + Silver
Mount Hole Dia.:
5/32 / 4mm / M4
Body Size:
1.8 x 0.6 x 0.56 / 45 x 15 x 14mm(L*W*H)
Strike Plate Size:
1.8 x 0.47 / 45 x 12mm(L*W)
Package Included:
12 x white Catch:
12 x Strike Plates:
48 x Countersunk (flat) head screws:
How to Installation:
1.Place the magnet catch in the proper position inside the cabinet, make a mark.:
2. Determine where to install it, align the holes and then tighten the screw clockwise with your Phillips-head (+) screwdriver.:
3. In the same way, fix the metal plate with the supplied screws. 4. Check if all the screws are tightened.:
Warm Tips:
1. Due to manual measurement, please allow 1-2mm difference, thanks!:
2. Our digital images are as accurate as possible. Because of the difference between the display and the light, the color is slightly different.:
The dimensions for the magnetic cabinet door closure / magnetic shutter latch can be found in pictures. :

תוספות מוצרים